Strefa kibica – Półmaraton 2023

Strefa Kibica Naszej Szkoły mieściła się w Studzieńcu na wysokości sklepu Uczniowie i nauczyciele wraz z rodzinami zebrali się o godzinie 12:45 zabierając ze sobą gwizdki, wuwuzele, bębny, trąbki i pozytywną energię .


 

 
16 Mickiewiczowski Rajd Rowerowy za nami!

Uczniowie klas V i VI udali sie na wycieczkę rowerową dookola jeziora rogozinskiego, po drodze był gril, lody i gofry, graliśmy tez w siakowke i pilke nozną , a po pokonaniu blisko 20 kilometrowej trasy cali i zdrowi wróciliśmy do domu. Wyjazd tradycyjnie już zorganizowali Pan Slawomir Szostak i Adrian Czarnecki.

 

 
Uczniowie z Budziszewka uczestnikami Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym w Poznaniu !!!

Najmlodsi tenisisci zbierali pingpongowe szlify z najlepszymi zawodnikami wojewodztwa Wielkopolskiego w SP 50 w Poznaniu.
Nasi zawodnicy pokazali sie z bardzo dobrej strony przy stolach pokazujac że należą do ścisłej czołówki wojewodztwa !!!

 

 
„Z podwórka na stadion”

2W piątek 22 września na stadionie wiejskim odbył się pierwszy Turniej Szkół Wiejskich Gminy Rogoźno o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Budziszewku oraz Puchar Sołtysa Budziszewka pod hasłem „Z podwórka na stadion”. W turnieju wzięły udział reprezentacje Szkół Wiejskich z Parkowa, Gościejewa, Prusiec oraz Budziszewka. Poniżej przedstawiamy wyniki końcowe turnieju.
Klasy IV – VI
1. SP Parkowo
2. SP Budziszewko
3. SP Pruśce
4. ZSZ Gościejewo 1
5. ZSZ Gościejewo 2
Klasy VII – VIII
1. SP Parkowo
2. ZSZ Gościejewo
3. SP Budziszewko
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim drużynom biorącym w turnieju za zaangażowanie i grę fair Play. Słowa podziękowania do Adrian Czarnecki oraz Sławomir Szostak za prowadzenie zawodów. Sędziom Krzysztof Ślachciak oraz Bartosz Ślachciak za profesjonalne prowadzenie meczów. Pragniemy również podziękować firmie NEROPO, Waldemar Walduś oraz Bartoszowi Januchowskiemu i firmie BIMEX za przygotowanie murawy, Kwiatuszkolandia Usługi Florystyczno-Dekoracyjne za zakup pucharów na turniej.
Wielkie podziękowania dla Stowarzyszenie Natura Budziszewko oraz Ochotnicza Straż Pożarna Budziszewko za pomoc w organizacji do zobaczenia za rok

 

 
Międzyszkolne rozgrywki szachowe!

14 czerwca nasi uczniowie wzięli udział międzyszkolnych rozgrywkach szachowych w SP3 w RogoźnieMichalina Vohs czwartą skrzatką w Wielkopolsce !

Wspaniałe informacje ze Śmigla, gdzie 12 czerwca odbywały się Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w kat. Skrzat. Nasz klub w kameralnym składzie reprezentowali:
Jan Michalak
Michalina Vohs
W mieście tenisa i wiatraków Janek z meczu na mecz grał lepiej i zdobywał bezcenne doświadczenie które zaprocentuje w przyszłości Natomiast popularna Misia grała dzisiaj jak z nut zaskakując przeciwniczki serwisem i pewnym flipem – pokonała wyżej rozstawione zawodniczki Michalina w grze o trzecie miejsce po pięknym meczu musiała uznać wyższość zawodniczki z Poznańskich Rataj przegrywając 2:3 Jankowi i Misi gratulujemy dobrego startu w Mistrzostwach Województwa i życzymy kolejnych sukcesów

Cieszymy się sukcesami naszych uczniów i gratulujemy!Cieszymy się sukcesami naszych uczniów

W dniu 22 marca w sali Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Rogoźna dla szkół podstawowych. W zawodach wystartowało trzydziestu zawodników i zawodniczek z czterech szkół gminnych. Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami i pucharami przez Panią Kierownik OSiR Renatę Jałoszyńską – Biskupską i Zbigniewa Chudzickiego, który przekazał gratulacje w imieniu Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego. Poniżej prezentujemy wyniki klasyfikacji szkół i indywidualnej .
Kategoria dziewcząt SP IV-VI i młodsze
1. Martyna Citar ( SP Budziszewko)
2. Maja Czarnecka ( SP 3 Rogoźno)
3. Karina Citar ( SP Budziszewko)
Kategoria chłopców SP IV – VI i młodsi
1. Adrian Mihilewicz ( SP Budziszewko)
2. Ksawery Klimecki ( SP Budziszewko)
3. Antoni Stanicki ( SP 2 Rogoźno)
Kategoria dziewcząt SP VII – VIII
1. Zofia Klimecka ( SP Budziszewko)
2. Agata Kołdyk ( SP 2 Rogoźno)
3. Aleksandra Marcińska ( SP Budziszewko)
Kategoria chłopców SP VII – VIII
1. Dominik Bartnikowski ( SP Budziszewko)
2. Franciszek Słomka ( SP 2 Rogoźno)
3. Tomasz Kukawka ( SP Budziszewko)
Klasyfikacja szkół
1. SP Budziszewko
2. SP 2 Rogoźno
3. SP 3 Rogoźno
4. SP Gościejewo
Zawody przeprowadzili Adrian Czarnecki i Zbigniew Chudzicki. Gratulacje dla wszystkich uczestnikówMistrzostwa Rejonu w drużynowym tenisie stołowym w Ostrorogu.

Uczniowie naszej Szkoły po wygraniu Zawodów Gminnych i Powiatowych awansowali do finałów Rejonowych, które odbyły się 02.12. 2022 w Ostrorogu, gdzie reprezentowaliśmy nie tylko naszą Szkołę ale cały Powiat Obornicki. Nasi chłopcy w składzie Tomasz Kukawka, Dominik Bartnikowski i Dominik Krzyśka uplasowali się na VI miejscu, co jest bardzo dobrym wynikiem – Brawo chłopaki !!
Świetnie zaprezentowały się Aleksandra Marcińska i Zofia Klimecka.
Nasze dziewczyny przebojem wygrały grupę, następnie rozprawiły się z koleżankami z Grodziska Wlkp. by w finale lepiej dysponowanym tego dnia uczennicom z Ostroroga. Nasze Reprezentantki ostatecznie uplasowały się na 2 miejscu i uzyskały awans do finałów wojewódzkich!Mistrzostwa Powiatu Obornickiego w drużynowym tenisie stołowym

22 listopada w hali sportowej w Objezierzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Obornickiego w drużynowym tenisie stołowym.
Gminę Rogoźno reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Budziszewku oraz Szkoły Podstawowej nr 3 Rogoźnie.
Nasi reprezentanci nie zawiedli i stanęli na wysokości zadania, w konsekwencji czego zdobyli pięć medali w tym dwa złote dwa srebrne i jeden brązowy oraz uzyskali cztery awanse do finałów rejonowych !!!! Brawo

Wyniki:
Dziewczynki klasa I-VI
2 miejsce: Martyna Citar Marcelina Vohs, Karina Citar ( SP Budziszewko ) – awans do finałów rejonowych
3 miejsce: Maja Czarnecka, Jagoda Kaczmarek ( SP 3 Rogoźno)
Chłopcy klasa I – VI
1 miejsce: Ksawery Klimecki, Igor Mikołajczak ( SP Budziszewko ) – awans do finałów rejonowych
Dziewczynki klasa VII- VIII
1 miejsce: Zofia Klimecka, Aleksandra Marcińska ( SP Budziszewko ) – awans do finałów rejonowych
Chłopcy klasa VII-VIII
1 Miejsce: Tomasz Kukawka, Dominik Bartnikowski, Dominik Krzyśka ( SP Budziszewko )- awans do finałów rejonowych

Uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesówMistrzostwa Gminy Rogoźno w drużynowym tenisie stołowym

W dniu 21 listopada nasza Szkoła była pierwszy raz gospodarzem Mistrzostw Gminy Rogoźno w drużynowym tenisie stołowym. Współorganizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa w Gościejewie. Zawody przeprowadzono na pięciu stołach tenisowych w 2 kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczynki. Organizatorzy przygotowali dla uczniów medale, dyplomy, słodki upominek oraz drobne niespodzianki dla każdego uczestnika. W zawodach uczestniczyło 30 uczniów.

Wyniki:
Dziewczynki młodsze
1 miejsce Sp Budziszewko – Citar M. Vohs
2 miejsce Sp 3 Rogoźno – Czarnecka, Kaczmarek
3 miejsce Sp Budziszewko II – Citar K. Wojtecka
4 miejsce Sp Gościejewo – Jabłońska, Nowak
5 miejsce Sp Budziszewko III – Vohs, Żak
6 miejsce Sp Gościejewo – Pilarska, Głowacka
Chłopcy młodsi
1 miejsce Sp Budziszewko – Klimecki, Mikołajczak
2 miejsce Sp Budziszewko II – Królczyk, Kańduła
3 miejsce Sp Budziszewko III – Michalak, Bentkowski
Dziewczynki starsze
1. miejsce Sp Budziszewko – Klimecka, Marcińska
2. Miejsce Sp Budziszewko – Królczyk, Bąbała
3. Miejsce Sp Gościejewo – Banasch, Lehmann
Chłopcy starsi
1. Miejsce Sp Budziszewko – Kukawka, Bartnikowski
2. Miejsce Sp Budziszewko II – Krzyśka, Grybowicz

Zawody przeprowadzili i wyniki zebrali Agnieczka Nowak, Krzysztof Citar i Adrian Czarnecki.
/p>7 Rogoziński Półmaraton Przemysła II

Uczniowie naszej Szkoły podczas biegów dziecięcych .Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym

Uczniowie naszej szkoły, po przejściu kwalifikacji szkolnych reprezentowali nas dziś podczas Grand Prix Wlkp. Skrzatów w Poznaniu Franek, Stasiu, Marysia i Michalina pokazali się z bardzo dobrej strony rywalizując z rówieśnikami z całej wielkopolski przy pingpongowych stołach, zdobywając bardzo cenne doświadczenie które z pewnością zaprocentuje w przyszłości
Michalina Vohs VII m
Maria Janachowska VIII m
Franciszek Bentkowski XVI m
Stanisław Kańduła XXI mUczennica naszej szkoły w finale Grand Prix Polski w tenisie stołowym

Uczennica naszej szkoły Karina Citar awansowała do finałów Grand Prix Polski żaczek (2012 i młodsi) w tenisie stołowym w Sempólnie Krajeńskim 💪👍🏓 Brawo Karinka 👏👏👏