Wyniki Kangura

Wyróżnieni w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ” Kangur”

21- marca grupa uczniów z klas 2- 8 podjęła wyzwanie rozwiązania testu konkursowego w czterech kategoriach wiekowych.

Zdobywając odpowiednią ilość punktów uczniowie mogli zostać laureatami, otrzymać wynik bardzo dobry czy zostać wyróżnionymi.

W naszej szkole wyróżnienie otrzymali dwaj uczniowie:

– Antoni Kuźniewski – kl.2 – kategoria ” Żaczek”

– Piotr Sergiel – kl.3 – kategoria ” Maluch”

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Uczeń naszej szkoły Paweł Kowalski wziął udział w Powiatowym Konkursie Ortograficznym. Serdecznie gratulujemy jemu i wszystkim uczniom, którzy w szkolnym etapie tego konkursu zostali Mistrzami.


Główna nagroda dla naszej szkoły

Nasza Szkoła zdobyła główną nagrodę w konkursie „ Kompleksowa termomodernizacja szkół podstawowych na terenie gminy Rogoźno”📋 Wyróżnienia : Antonina Domagalska, Juliusz Dybek, Martyna Citar, Adam Czubak, Martyn Czubak


Szkolny Konkurs Wiedzy Historycznej

W naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy Historycznej 2024. Składał się z 2 etapów (część pisemna i ustna). Oto wyniki:

I miejsce- Zofia Mejza kl.4

II miejsce- Adrian Mihilewicz kl.7

III miejsce- Stanisław Włodarczak kl.8

IV miejsce- Martyna Rohde kl.6

V miejsce-Emilia Perła kl.5.

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.


Drugi Międzyszkolny Festiwal Szachowy za nami

Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Budziszewku była gospodarzem II imprezy szachowej ❤️♟️Trzecioklasiści z SP Pruśce i SP nr 3 Rogoźno po raz drugi mogli zmierzyć się z uczniami z Budziszewka w rozgrywkach szachowych. Atmosfera była przesympatyczna, dzieci grały z użyciem zegara 🕰⏳️każdy mógł wymienić się cennymi wskazówkami 🤝Rada rodziców przygotowała dla uczestników pyszny poczęstunek 🍰🧁a każdy szachista otrzymał pamiątkowy dyplom 📜Turnieje szachowe stanowią szansę dla młodych pasjonatów na weryfikację swoich umiejętności ♟️♟️

Zawody zorganizowali i wyniki zebrali:

♟️Małgorzata Lang

♟️Justyna Karólska

♟️Małgorzata Vohs

♟️Wojciech Mierzwiak

♟️Sławomir Szostak

♟️Adrian Czarnecki


Mikrofonia 2024

Uczennica klasy 1 Lilianna Rodowska wyśpiewała 3 miejsce w Powiatowym Konkursie Mikrofonia w Obornikach 🎤🎤🎤


Etap szkolny Powiatowego Konkursu Matematycznego

Etap szkolny Powiatowego Konkursu Matematycznego za nami.

23 kwietnia w Obornikach naszą szkołę reprezentować będą:

kl.4 – Zofia Mejza

kl.5 – Kamil Mikołajczak

kl.6 – Adam Czubak

kl.7 – Martyna Citar

kl.8 – Martyna Czubak

Gratulujemy i trzymamy kciuki!


Rodzinne granie w tenisa stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Budziszewku !!!

15 marca w sali Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Budziszewku odbył się tradycyjny XVI rodzinny turniej tenisa stołowego

Emocje towarzyszyły nam od początku do samego końca zawodów. Gra była toczona w fantastycznej atmosferze fair Play. Zarówno młodsi jak i starsi zawodnicy prezentowali wysoki poziom wytrenowania. Turniej został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych tzn. Uczniowie klas I-IV + starszy członek rodziny ( tata, mama, babcia, dziadek itd…) oraz V+ starszy członek rodziny.

Po wielu emocjonujących pojedynkach klasyfikacja końcowa turnieju wyglądała nastepujaco:

Kat. Rodzic + dziecko kl. I-IV

I m Stanisław i Rajmund Kańduła

II m Lilianna Rodowska i Maja Czarnecka

III m Michalina i Marcelina Vohs

IV m Gabriela i Krzysztof Żak

Kat. Rodzic + dziecko kl. V +

I m Martyna i Karina Citar

II m Martyna i Marcin Czubak

III m Ksawer i Zofia Klimeccy

IV m Martyna i Justyna Rohde

Medale i okazały puchar dla najlepszych zawodników wręczała Pani Dyrektor Maria Sierzchuła oraz Sołtys wsi Budziszewko Pan Szymon Witt. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywnie spędzone piątkowe popołudnie – jesteście wielcy 👏👏👏

Zawody przeprowadził i wyniki zebrał nauczyciel wychowania fizycznego pan Adrian Czarnecki


Kangur 2024

Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny” jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach.

21-marca w naszej szkole swoich sił próbowało aż 32 uczniów w czterech kategoriach. Nad przebiegiem konkursu czuwał szkolny matematyk.

Po ciężkim wysiłku psychicznym każdy uczestnik otrzymał upominek w postaci logicznej zabawki.

Gratulujemy podjęcia wyzwania!

Na wyniki czekamy do maja 🙂


VII Mistrzostwa Piłkarskie Dzieci i Młodzieży z cukrzycą

18-marca uczeń naszej szkoły Wojciech Karólski brał udział w VII Mistrzostwach Piłkarskich Dzieci i Młodzieży z cukrzycą w SP 2 w Suchym Lesie oraz w Hali Morasko w Poznaniu. Drużyna Wojtka zdobyła I miejsce w Lidze Mistrzów Euro Sweet Cup 2024. W mistrzostwach wzięło udział ok 280 reprezentantów z 8 krajów Europy w różnych kategoriach wiekowych ( Polska, Anglia, Niemcy, Chorwacja, Bułgaria, Szwecja, Portugalia i Ukraina).


Podsumowanie szkolnych rywalizacji sportowych

15-marca miał miejsce w naszej szkole apel podsumowujący tydzień rywalizacji sportowych🏃‍♂️ 🥉. Nasi uczniowie rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych i dyscyplinach między innymi w szachach, warcabach i tenisie stołowym oraz „Brawl Starsa”🏆


Nasz świat bajek

Witajcie w naszej bajce…. Tak można by było dziś zaśpiewać podczas Gminnego konkursu dla najmłodszych „Nasz świat bajek”, który odbył się 28-lutego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Pruścach.

Uczniowie oddziału zerowego wzięli udział w różnych konkurencjach między innymi odpowiadali na pytania do wybranych baśni i bajek układali puzzle, wykonywali i ozdabiali domek baby Jagi, udali się w podróż do swoich zmysłów i rozpoznawali różne „mikstury” z domku baby Jagi oraz wystąpili przedstawiając utwory literackie Juliana Tuwima „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci” oraz pani „Słowikowa”.


Wyróżnienie w konkursie dla naszej szkoły

Nasza szkoła została wyróżniona w konkursie ,dzięki zaangażowaniu prawie 60% uczniów, wygraliśmy główną nagrodę dla szkoły.

 Konkurs recytatorski poezji Wisławy Szymborskiej

8 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie recytatorskim poezji Wisławy Szymborskiej ,,Żaden dzień się nie powtórzy. W kategorii klas I-III 3 miejsce zajął Wojciech Karólski, w kategorii klas IV-VI 3 miejsce zajął Adam Czubak, w kategorii klas VII-VIII 1 miejsce zajęła Martyna Czubak i 3 miejsce zajęła Martyna Citar. Gratulujemy zwycięzcom!

 

 


Weltsprachen Kinder

Uczniowie klasy 7 wzięli udział w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego „Weltsprachen Kinder” Uczniowie dali z siebie wszystko Wyniki poznamy w styczniu.

 

 
Uczniowie z Budziszewka uczestnikami Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym w Poznaniu !!!

Najmlodsi tenisisci zbierali pingpongowe szlify z najlepszymi zawodnikami wojewodztwa Wielkopolskiego w SP 50 w Poznaniu.
Nasi zawodnicy pokazali sie z bardzo dobrej strony przy stolach pokazujac że należą do ścisłej czołówki wojewodztwa !!!

 

 
„ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA SPACER”

26-go września rozstrzygnięty został pierwszy konkurs biblioteczny.
Zabawa dedykowana była uczniom klas I-III.
Jury bardzo wysoko oceniło prace uczniów klasy pierwszej, bowiem wszystkie nagrodzone dzieła wykonane zostały przez uczennice rozpoczynające naukę w naszej szkole.
Pierwsze miejsce zdobyła Antonina Kaniewska, drugie ex aequo Marcelina Bentkowska oraz Lena Patelska, a trzecie Łucja Piątek.
Gratulujemy nagrodzonym i wszystkich zapraszamy do kolejnych konkursów

 

 
„Z podwórka na stadion”

2W piątek 22 września na stadionie wiejskim odbył się pierwszy Turniej Szkół Wiejskich Gminy Rogoźno o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Budziszewku oraz Puchar Sołtysa Budziszewka pod hasłem „Z podwórka na stadion”. W turnieju wzięły udział reprezentacje Szkół Wiejskich z Parkowa, Gościejewa, Prusiec oraz Budziszewka. Poniżej przedstawiamy wyniki końcowe turnieju.
Klasy IV – VI
1. SP Parkowo
2. SP Budziszewko
3. SP Pruśce
4. ZSZ Gościejewo 1
5. ZSZ Gościejewo 2
Klasy VII – VIII
1. SP Parkowo
2. ZSZ Gościejewo
3. SP Budziszewko
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim drużynom biorącym w turnieju za zaangażowanie i grę fair Play. Słowa podziękowania do Adrian Czarnecki oraz Sławomir Szostak za prowadzenie zawodów. Sędziom Krzysztof Ślachciak oraz Bartosz Ślachciak za profesjonalne prowadzenie meczów. Pragniemy również podziękować firmie NEROPO, Waldemar Walduś oraz Bartoszowi Januchowskiemu i firmie BIMEX za przygotowanie murawy, Kwiatuszkolandia Usługi Florystyczno-Dekoracyjne za zakup pucharów na turniej.
Wielkie podziękowania dla Stowarzyszenie Natura Budziszewko oraz Ochotnicza Straż Pożarna Budziszewko za pomoc w organizacji do zobaczenia za rok

 

 
Międzyszkolne rozgrywki szachowe!

14 czerwca nasi uczniowie wzięli udział międzyszkolnych rozgrywkach szachowych w SP3 w RogoźniePodsumowanie wyników Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2023”

W tym roku mieliśmy niesamowicie liczną reprezentację matematyków biorących udział w tym konkursie.
Uczniowie startowali w różnych konkurencjach i chociaż nikomu nie udało się zostać laureatem to jednak wyniki są co najmniej zadowalające.
Najlepsze wyniki w naszej szkole zostały wyróżnione dyplomem oraz nagrodą książkową.
Oto wyróżnieni uczniowie w poszczególnych karegoriach:
• kl. 2-3 : Maria Janachowska
• kl.4-6 : Martyna Citar
• kl.7-8 : Hanna Sierzchuła
Także całoroczne zmagania z tabliczką mnożenia w szkole zostały dziś nagrodzone.
Z klas 4-8 po co-miesięcznych testach największą liczbę punktów oraz tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia 2022/2023 otrzymał Ksawery Klimecki z kl.5.
Gratulujemy i zachęcamy do zabawy z matematyką!Michalina Vohs czwartą skrzatką w Wielkopolsce !

Wspaniałe informacje ze Śmigla, gdzie 12 czerwca odbywały się Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w kat. Skrzat. Nasz klub w kameralnym składzie reprezentowali:
Jan Michalak
Michalina Vohs
W mieście tenisa i wiatraków Janek z meczu na mecz grał lepiej i zdobywał bezcenne doświadczenie które zaprocentuje w przyszłości Natomiast popularna Misia grała dzisiaj jak z nut zaskakując przeciwniczki serwisem i pewnym flipem – pokonała wyżej rozstawione zawodniczki Michalina w grze o trzecie miejsce po pięknym meczu musiała uznać wyższość zawodniczki z Poznańskich Rataj przegrywając 2:3 Jankowi i Misi gratulujemy dobrego startu w Mistrzostwach Województwa i życzymy kolejnych sukcesów

Cieszymy się sukcesami naszych uczniów i gratulujemy!Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Uczennica naszej szkoły Lilianna Rodowska laureatką Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej ( etap rejonowy) . Finał odbędzie się w najbliższą niedziele 4 czerwca , trzymamy kciuki za Lili

]
Powiatowy Konkurs Ortograficzny

26-go maja uczennica Aleksandra Marcińska reprezentowała naszą szkołę w XI Powiatowym Konkursie Ortograficznym. Wzięło w nim udział trzynastu uczniów z naszego powiatu.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

]„ Wojciecha Dutkiewicz – życie i dzieło”

Podczas obchodów Święta Konstyrucji 3 Maja na Placu Karola Marcinkowskiego zostały odczytane wyniki konkursu „ Wojciecha Dutkiewicz – życie i dzieło” Uczniowie naszej szkoły uzyskali następujące nagrody; III miejsce Gabriela Mejza Wyróżnienie: Lilianna Rodowska i Marcelina Vohs„KONIE NOSZĄ PODKOWY”

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Konia w naszej szkole odbył się quiz wiedzy o tych szlachetnych zwierzętach dedykowany uczniom kl.I-IV. Wśród licznego grona miłośników koni najbogatszą wiedzę zaprezentowała Karina Citar (kl.III). Kolejne miejsce zajęła Marysia Janachowska (kl.2). Na trzecim uplasowali się Michalina Jałoszyńska (kl.3), Julka Miśtura (kl.3) i Antek Jałoszyński (kl.1).
Wyróżnienie otrzymali Marysia Piątkowska(kl.3), Gabrysia Żak ( kl.3), Michalina Vohs( cl.2), Kamila Majcherczyk (kl.2) i Natasza Niespodziana ( kl.1).
Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych konkursachPowiatowy Konkurs Matematyczny

27 kwietnia w Obornickim Centrum Rekreacji odbył się etap powiatowy konkursu matematycznego. Uczniowie rywalizowali o tytuł Mistrza i W-ce mistrza Matematyki odpowiednich klas.
Naszą szkołę dzielnie reprezentowali:
– kl.4 : Kamil Mikołajczak
– kl.5 : Martyna Rohde
– kl.6: Martyna Citar
– kl.7: Maciej Kissmann
– kl.8: Hanna Sierzchuła
Nasi laureaci podjęli wyzwanie rozwiązania 60- minutowego testu a po ciężkiej intelektualnej pracy mogli spróbować swoich sił w bilardzie czy grze w kręgle .
Gratulujemy naszym matematykom!Ogólnopolski Turniej Wiedzy – Biologia 2023

W I Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Biologia 2023 wzięła udział liczna 16-osobowa reprezentacja naszej szkoły. Uczniowie startowali w dwóch kategoriach: klasy 5 -6 i klasy 7- 8. Test zawierał 30 pytań zamkniętych jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru i trwał 45 minut. Konkurs koordynował nauczyciel biologii pani Małgorzata Królczyk.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału! Życzymy dalszego rozwijania zainteresowań biologią.Mikrofonia – etap powiatowy

20 kwietnia uczennice naszej szkoły: Karina Citar i Michalina Jałoszyńska reprezentowały nas w powiatowym konkursie piosenki Mikrofonia. GratulujemyRozstrzygnięcie konkursów wielkanocnych

5-go kwietnia w atmosferze radosnego śpiewu odbyły się w naszej szkole rekolekcje.
Nastąpiło też rozstrzygnięcie KONKURSU KALIGRAFICZNEGO KOSZYCZEK WIELKANOCNY:
w kategorii kl 4-8 bezkonkurencyjnie zwyciężyła Gabriela Grabowska z kl 8 ,II miejsce zajęła Nadia Przybylska z kl 5 ,natomiast III Martyna Citar z kl 6
W kategorii kl 1-3 I miejsce zdobyły Michalina Vohs i Maria Janachowska (obie z kl 2),kolejne Nadia Patelska z kl 3,a III Karina Citar z kl 3.
Ośmioosobowe jury przyznało wyróżnienia dla Marii Piątkowskiej ,Gabrieli Żak, Julii Miśtury ,Julii Bąbały, Martyny Kubisz.

Tego dnia również rozstrzygnięto konkurs wielkanocnyo pt. „WIELKANOCNY KURCZAK INACZEJ”
W konkursie tym wyróżniono trzy osoby:
Liliannę Rodoską
Zofię Maciejewska
Nadię Patelską

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni i obdarowani upominkami.

Za zaangażowanie bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy niesamowitych pomysłów podczas tworzenia pracEliminacje do Powiatowego Konkursu Matematycznego

28 marca chętni uczniowie klas 4-8 pisali test, który miał wyłonić reprezentantów naszej szkoły na Powiatowym Konkursie Matematycznym.
Spośród 23- piszących najlepszymi okazali się:

Kamil Mikołajczak kl.4
Martyna Rohde kl.5
Martyna Citar kl.6
Maciej Kissmann kl.7
Hanna Sierzchuła kl.8

Oto nasi matematycy, których będziemy wspierać w rozgrywkach międzyszkolnych w Obornikach 17- kwietnia!
Gratulujemy i trzymamy kciuki!Konkurs Wiedzy Historycznej

W naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy Historycznej. Składał się z dwóch etapów. I etap (część pisemna) wyłonił przedstawicieli klas, którzy brali udział w II etapie (części ustnej). Oto wyniki:
I miejsce – Jeremi Muszyński z kl.VIII
II miejsce – Martyna Rohde z kl.V
III miejsce – Adrian Mihilewicz z kl.VI
IV miejsce – Maria Strzykała z kl.IV
V miejsce – Martyna Czubak z kl.VII
Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody.MAT-tydzień

Podsumowanie konkursów:
PRZEBRANIE ZA LICZBĘ PI:
1-mce: Stanisław Włodarczyk z kl.7
RECYTOWANIE cyfr po przecinku liczy PI:
1-mce Martyna Rohde z kl.5
QUizz wiedzy o liczbie PI:
1-mce Martyna Rohde z kl.5
ALE FIGURA – przebranie za figurę geometryczną:
1 m- ce w kategorii klas 0-3 dla Franciszka Kabata z kl.3
1 m- ce w kategorii klas 4-8 dla Stanisława Włodarczaka z kl.7
Wyróżnienie dla Daniela Sobczyka z kl.6
MAT- gazetka
1m- ce w kategorii klas 0-3 dla oddziału „0”
1 m- ce w kategorii klas 4-8 dla klasy VI
MAT-ZIOMUŚ czyli plakat prezentacją znanego matematyka :
1 m-ce dla klasy VII
MAT-REKLAMA czyli klasowy filmik z reklamą matematyki
1 m- ce dla klasy VI
Rozdane zostały tęż upominki w postaci układanki logicznej dla wszystkich uczestników Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”
Wszyscy uczniowie biorą udział w matematycznej rewii mody zostali nagrodzeni matematycznymi naklejkami.
Co za tydzień!!!
Brawa za zaangażowanie!!!Wojciecha Dutkiewicz

Materiały dla chętnych do udziału w konkursie – Wojciecha DutkiewiczWeltsprachen Kinder

?Uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Weltsprachen Kinder. Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz dwie kolorowe zakładki językowe. Gratulujemy!!!Konkursy…

1 grudnia w naszej szkole miało miejsce rozwiązanie konkursów „Zabawa tytułami” -nie tylko molom książkowym dedykowany był konkurs biblioteczny. W roli jurorów wystąpili wszyscy nauczyciele i zdecydowaną większością głosów wytypowali pomysł Mai Królczyk „Droga przez mękę. Słownik j. polskiego”.
II miejsce przyznano Hannie Sierzchule, III ponownie Mai Królczyk.
Wyróżnienie otrzymała Gabriela Grabowska.
Wszystkie nagrodzone dziewczyny są uczennicami kl.8.
Gratulujemy

Wyniki konkursu plastycznego „Dokarmiamy ptaki” . :
1 miejsce Kacper Karólski
2 miejsce Juliusz Dybek
3 miejsce Karina Citar i Michalina Vohs
Wyróżnienie: Maria Piątkowska, Julia Miśtura, Amelia Wojtecka
Dziękujemy wszystkim za udział


Mistrzostwa Powiatu Obornickiego w drużynowym tenisie stołowym

22 listopada w hali sportowej w Objezierzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Obornickiego w drużynowym tenisie stołowym.
Gminę Rogoźno reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Budziszewku oraz Szkoły Podstawowej nr 3 Rogoźnie.
Nasi reprezentanci nie zawiedli i stanęli na wysokości zadania, w konsekwencji czego zdobyli pięć medali w tym dwa złote dwa srebrne i jeden brązowy oraz uzyskali cztery awanse do finałów rejonowych !!!! Brawo

Wyniki:
Dziewczynki klasa I-VI
2 miejsce: Martyna Citar Marcelina Vohs, Karina Citar ( SP Budziszewko ) – awans do finałów rejonowych
3 miejsce: Maja Czarnecka, Jagoda Kaczmarek ( SP 3 Rogoźno)
Chłopcy klasa I – VI
1 miejsce: Ksawery Klimecki, Igor Mikołajczak ( SP Budziszewko ) – awans do finałów rejonowych
Dziewczynki klasa VII- VIII
1 miejsce: Zofia Klimecka, Aleksandra Marcińska ( SP Budziszewko ) – awans do finałów rejonowych
Chłopcy klasa VII-VIII
1 Miejsce: Tomasz Kukawka, Dominik Bartnikowski, Dominik Krzyśka ( SP Budziszewko )- awans do finałów rejonowych

Uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesówKonkurs recytatorski

Podczas Dnia Patrona nastąpiło rozwiązanie konkursu recytatorskiego. Na podium znaleźli się: I miejsce: Adam Czubak, II miejsce Martyna Czubak, III miejsce Nadia Przybylska. Gratulujemy wszystkim biorącym udział!Mistrzostwa Gminy Rogoźno w drużynowym tenisie stołowym

W dniu 21 listopada nasza Szkoła była pierwszy raz gospodarzem Mistrzostw Gminy Rogoźno w drużynowym tenisie stołowym. Współorganizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa w Gościejewie. Zawody przeprowadzono na pięciu stołach tenisowych w 2 kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczynki. Organizatorzy przygotowali dla uczniów medale, dyplomy, słodki upominek oraz drobne niespodzianki dla każdego uczestnika. W zawodach uczestniczyło 30 uczniów.

Wyniki:
Dziewczynki młodsze
1 miejsce Sp Budziszewko – Citar M. Vohs
2 miejsce Sp 3 Rogoźno – Czarnecka, Kaczmarek
3 miejsce Sp Budziszewko II – Citar K. Wojtecka
4 miejsce Sp Gościejewo – Jabłońska, Nowak
5 miejsce Sp Budziszewko III – Vohs, Żak
6 miejsce Sp Gościejewo – Pilarska, Głowacka
Chłopcy młodsi
1 miejsce Sp Budziszewko – Klimecki, Mikołajczak
2 miejsce Sp Budziszewko II – Królczyk, Kańduła
3 miejsce Sp Budziszewko III – Michalak, Bentkowski
Dziewczynki starsze
1. miejsce Sp Budziszewko – Klimecka, Marcińska
2. Miejsce Sp Budziszewko – Królczyk, Bąbała
3. Miejsce Sp Gościejewo – Banasch, Lehmann
Chłopcy starsi
1. Miejsce Sp Budziszewko – Kukawka, Bartnikowski
2. Miejsce Sp Budziszewko II – Krzyśka, Grybowicz

Zawody przeprowadzili i wyniki zebrali Agnieczka Nowak, Krzysztof Citar i Adrian Czarnecki.
/p>7 Rogoziński Półmaraton Przemysła II

Uczniowie naszej Szkoły podczas biegów dziecięcych .Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym

Uczniowie naszej szkoły, po przejściu kwalifikacji szkolnych reprezentowali nas dziś podczas Grand Prix Wlkp. Skrzatów w Poznaniu Franek, Stasiu, Marysia i Michalina pokazali się z bardzo dobrej strony rywalizując z rówieśnikami z całej wielkopolski przy pingpongowych stołach, zdobywając bardzo cenne doświadczenie które z pewnością zaprocentuje w przyszłości
Michalina Vohs VII m
Maria Janachowska VIII m
Franciszek Bentkowski XVI m
Stanisław Kańduła XXI mOgólnopolski konkurs języka niemieckiego

19 października w naszej szkole odbył się ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Weltsprachen Kinder ,
w którym wzięli udział uczniowie klasy ósmej.Uczennica naszej szkoły w finale Grand Prix Polski w tenisie stołowym

Uczennica naszej szkoły Karina Citar awansowała do finałów Grand Prix Polski żaczek (2012 i młodsi) w tenisie stołowym w Sempólnie Krajeńskim ??? Brawo Karinka ???