Roksana Maj III w Kórniku!!!

9.12.2018 roku odbyły się turniej karate dzieci i młodzieży w karate o Puchar Burmistrza Kórnika.
Na zawodach nie mogło zabraknąć reprezentantki naszej szkoły Roksany Maj, która w pięknym stylu w konkurencji kumite uplasowała się na III miejscu !!! Roksanie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Posted in Bez kategorii.

27 Comments

 1. KATEGORIA TEST WIEDZY I miejsce Maja Tymecka, Katarzyna Zubala, Jakub Niziol Szkola Podstawowa nr 7 im A. Mickiewicza w Zamosciu II miejsce Aleksandra Karpinska, Oliwia Karpinska, Aleksandra Szatala Zesp l Szkoly Podstawowej i Przedszkola w Skierbieszowie III miejsce Gabriel Galan, Monika Lasocha, Alan Cisek- Szkola Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszynskiego w Majdanie Wielkim NAGRODE GL WNA za najlepsza wiedze historyczna zdobyl Jakub Niziol ze Szkoly Podstawowej nr 7 im. A. Mickiewicza w Zamosciu Dnia 15 maja 20. klasa 1 c skorzystala z zaproszenia i odwiedzila Miejskie Przedszkole nr 1 w Zamosciu. Po kr tkim wstepie i pogadance w nawiazaniu do Dnia Ziemi nastapila prelekcja pracownika Zespolu Lubelskich Park w Krajobrazowych, pani Malgorzata Grabek. Zaprezentowana zostala mapa z parkami krajobrazowymi Lubelszczyzny, miejsca chronione oraz zdjecia przedstawiajace degradacje srodowiska. Przedstawiono przypadki zwierzat polykajacych torby foliowe lub gume do zucia, kt re zaklejaja, blokuja uklad trawienny, a zwierze p zniej ginie z glodu. Om wiono bardzo wazne sprawy czym jest recykling, jakie sa kolory pojemnik w do segregacji odpad w. Dzieci wypowiadaly sie, co niewlasciwego widzialy w przyrodzie. Zainteresowanie wzbudzily przyklady powt rnego wykorzystania uzywanych rzeczy, moda recyklingowa. Na koniec spotkania dzieci obejrzaly bajke Lesne czysciochy i zaspiewaly piosenke Ekologia . Nastepnie pierwszaki i przedszkolaki, wyposazone w jednorazowe rekawiczki, udaly sie na dw r, aby teorie wprowadzic w zycie, czyli posprzatac tereny zielone kolo przedszkola, naszej szkoly oraz na trasie miedzy tymi plac wkami. Na zakonczenie, po wykonaniu wsp lnych zdjec, przedszkolaki pobawily sie na Podw rku Talent w NIVEA. Celem spotkania byla integracja dzialan dzieci ze szkoly i przedszkola w celu ochrony Ziemi.

 2. Das ist wirklich interessant. Sie sind ein sehr erfahrener Blogger. Ich bin Ihrem RSS-Feed beigetreten und freue mich darauf, mehr von Ihrem wunderbaren Beitrag zu erhalten. Außerdem habe ich Ihre Website in meinen sozialen Netzwerken geteilt! Dyanne Seumas Onofredo

 3. Hello! I just wish to give you a big thumbs up for your great information you’ve got here on this
  post. I am returning to your web site for more soon.

 4. Today, I went to the beach with my kids. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said
  „You can hear the ocean if you put this to your ear.” She placed the shell to her ear and screamed.
  There was a hermit crab inside and it pinched her ear. She never
  wants to go back! LoL I know this is totally off topic but I had to tell someone!

 5. Just wish to say your article is as amazing. The clearness in your post is simply
  great and i could assume you’re an expert on this subject.
  Well with your permission allow me to grab your
  feed to keep updated with forthcoming post.
  Thanks a million and please keep up the rewarding work.

 6. Fantastic goods from you, man. I have understand your
  stuff previous to and you’re just too magnificent. I actually like what you have acquired here, certainly
  like what you’re stating and the way in which you say it.
  You make it enjoyable and you still care for to keep it
  smart. I cant wait to read much more from you.
  This is really a tremendous website.

 7. Excellent post. I was checking continuously this blog and I’m inspired!
  Very helpful info specifically the last phase 🙂 I care for
  such information a lot. I used to be looking for
  this particular info for a very lengthy time. Thank you and good
  luck.

 8. Hi, I think your site might be having browser compatibility issues.
  When I look at your blog site in Chrome, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.
  I just wanted to give you a quick heads up!
  Other then that, fantastic blog!

 9. I blog frequently and I truly appreciate your information. This
  great article has really peaked my interest. I will bookmark your website and keep checking for
  new details about once per week. I opted in for your Feed as well.

 10. With havin so much written content do you ever run into any
  problems of plagorism or copyright infringement?
  My site has a lot of exclusive content I’ve either written myself or outsourced but it appears a
  lot of it is popping it up all over the web without my authorization. Do
  you know any ways to help reduce content from being ripped off?
  I’d definitely appreciate it.

 11. We are a group of volunteers and starting a new scheme in our
  community. Your site provided us with valuable information to work on. You’ve done a formidable job and our whole community will be grateful to you.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.